.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЃОРГИЕВИ МЕШАНО СИРЕЊЕ ВАКУМ КГ

SKU: 10010322
Достапност: На залиха
309 ден

Мешано сирење од кравјо и овчо млеко
 Пастеризирано кравјо млеко 80%, пастер.овчо млеко 20%, 45% масти во сува материја
 1 година
Да се чува на температура од 2-4 степени C
Ѓоргиеви Дооел Радовиш
Ѓоргиеви Дооел Радовиш

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*