.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
15 Поени

ШОГЕТЕН ЧОКОЛАДО СТРАЦАТЕЛА 100 ГР

SKU: 07041429
Достапност: На залиха
69 ден 60 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

чоколадо страчатела
шеќер,какао путер,слатка павлака во прав,обезмастено млеко во прав,полномасно млеко во прав,какао зрна,слатка сурутка во прав,млечна маст,емулгатор(сојалецитин),лактоза,природна арома на ванила.Какао делови мин.50%.Може да содржи траги од кикирики,ореви,глутен и јајца.
12 месеци
да се чува на суво и ладно место.
Лудвиг ЧоколадеГмбх Цо
трејдек

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*