.
Menu Close

ШОГЕТЕН ЧОКОЛАДО МЛЕЧНО 100 ГР

SKU: 07041419
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =84ДЕН

84 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МЛЕЧНО ЧОКОЛАДО
ШЕЌЕР,КАКАО ПУТЕР,СЛАТКА ПАВЛАКА ВО ПРАВ,КАКАО МАСА,ПОЛНОМАСНО МЛЕКО ВО ПРАВ,МЛЕЧНА МАСТ,ЕМУЛГАТОР (СОЈА ЛЕЦИТИН),ПРИРОДНА АРОМА ОД ВАНИЛА.КАКАО ДЕЛОВИ МИН. 30%.СУВА МАТЕРИЈА НА МЛЕКО МИН18%.МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД КИКИРИКИ,ОРЕВИ,ГЛУТЕН И ЈАЈЦА.
12 МЕСЕЦИ
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО
ЛУДВИГ ЧОКОЛАДЕГМБХ ЦО
ТРЕЈДЕК

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*