.
Menu Close

ШОГЕТЕН ЧОКОЛАДО ДЕТСКО 100 ГР

SKU: 07041424
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =84ДЕН

84 ден
Овој производ има минимално количество од 1

чоколадо детско
шеќер,какао путер,палмина маст,слатка павлака во прав,полномасно млеко во прав,какао маса,слатка сурутка во прав,регулатор на киселина(калциумкарбонат),млечна маст,емулгатор(сојалецитин),лактоза,природна арома на ванила,природна арома.Млечно чоколадо какао делови мин 30%,млечни делови мин 18%.Може да содржи траги од кикирики,ореви,глутен и јајца.
12 месеци
да се чува на суво и ладно место.
Лудвиг ЧоколадеГмбх Цо
трејдек

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*