.
Menu Close

ШОГЕТЕН ЦРНО ЧОКОЛАДА 100 ГР

SKU: 07041428
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =84ДЕН

84 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЧОКОЛАДА
ТЕМНО ЧОКОЛАДА ШЕЌЕР, КАКАО МАСА, КАКАО ПУТЕР, МЛЕЧНА МАСТ, ЕМУЛГАТОР (СОЈА ЛЕЦИТИН) ПРИРОДНА АРОМА НА ВАНИЛА. КАКАО ДЕЛОВИ: МИН 50% ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО
12МЕСЕЦИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ЛУДВИГ ЧОКОЛАДЕ ГЕРМАНИЈА
ТРЕЈДЕК ДООЕЛ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*