.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

SKU: 08020270
Достапност: На залиха
32 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
освежителен безалкохолен пијалок
Црвено Вино 73.00%,Карбонизирана Вода21.82%,Шеќер,Концентрат од гроздов сок 2.0%,Природни армони лимон,Црна рибизла,0.07%,Сулфур Диоксид(СО2)0.01%
означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Пивара Скопје АД
Пивара Скопје АД
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*