.
Menu Close

ШВЕПС ПИНК ТОНИК ПЕТ 1Л

SKU: 08020292
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =5.8ДЕН

70 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Оригинален и освежителен пијалок за совршен микс, со уникатна боја и препознатливата горка нота.
Состав:вода, шеќер, јаглероден диоксид, киселина: лимонска киселина, ароми, конзерванс: натриум бензоат, засладувачи: натриум сахарин и аспартам, боја: антоцианин.
Рок на употреба:означен на пакувањето
Начин на чување:на суво и ладно место
Производител:ПИВАРА СКОПЈЕ АД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*