.
Menu Close

ШВЕПС БИТЕР ЛЕМОН ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

SKU: 08020310
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =12.73ДЕН

42 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Врвен освежителен пијалок Schweppes bitter lemon горко преточен во софистициран вкус препознатлив меѓу луѓето со карактер, сега и без шеќер.
Состав:вода, сок од лимон од концентрат (2%), јаглерод диоксид, киселина : лимонска киселина, регулатор на киселост: натриум цитат, засладувачи: аспартам, сахарини и сукралоза, антиоксиданс: аскорбинска киселина, конзерванс: калиум сорбат, природни ароми ( вклучувајќи и кинин ), стабилизатори: E 1450 и E445, боја: каротени. Содржи извор на фенилаланин.
Рок на употреба:означен на пакувањето
Начин на чување:на суво и ладно место
Производител:ПИВАРА СКОПЈЕ АД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*