.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
45 Поени

ШАУМА ШАМПОН 3ВО 1 400МЛ. ЈАГЛЕН И ГЛИНА

SKU: 34251373
Достапност: На залиха
159 ден 140 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

3-во-1 формула за тело, коса и лице.Интензивно чистење. Се грижи за кожата и косата.Телото на шишето е направено од 98% рециклирана пластика.
Aqua (water, eau), Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, PEG-7 glyceryl cocoate, Kaolin, Charcoal powder, Disodium cocoamphodiacetate, Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Citric acid, Sodium benzoate, Parfum (fragrance), Hydrogenated castor oil, Behenamidopropyl dimethylamine, Lactic acid, Sodium hydroxide, Hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Schwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, Gemany
Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*