.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ШАР ТОРТИЉА БЕЗ ГЛУТЕН 160 ГР

SKU: 07020826
Достапност: На залиха
199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
Без глутен тортиља
Брашно од ориз, вода, растителен маргарин (масло од палма, сончогледово масло, вода, емулгатор: моно и диглицериди на масни киселини, сол) навлажнувач: сорбитол; растителни влакна (псилиум), протеини од соја, оризов скроб, згуснувачи: гуар гума, гумa; сол, киселина: винска киселина; конзерванс: калиум сорбат. Може да содржи траги од сенф. Без лактоза. Спакувани во заштитна атмосфера. Да се чува на ладно и суво место. Откако ќе се отвори, чувајте го производот во херметичка ќеса. Конзумирајте го производот во период од неколку дена или замрзнете го што е можно поскоро.
124 дена
На суво и ладно место
Dr.Schar - Италија
КОЛА ДООЕЛ
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*