.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧОКОЛИНО 500ГР

SKU: 05120265
Достапност: На залиха
199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сува каша за деца
Житарици 55%(пченичен гриз, пченично брашно), шекер, чоколадо во прав 18%(шекер, какаоправ, какао путер, емулгатор соја лецитин), скроб и витамини(тиамин мононитрат, рибофлавин, пиридоксин хидрохлорид, Л-аскорбинска киселина, DL-алфа токоферол ацетат, фолна киселина, никотинамид, може да содржи лешници и млеко
18 месеци од датумот на производство
Да се чува на суво место на собна температура
Подравка -ХРВАТСКА
Подравка - С.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*