.
Menu Close

ЧИПС ВЕЈ ЧИПС РЕБРАСТ КЛАСИК 230ГР

SKU: 05081091
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =51.74ДЕН

119 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*