.
Menu Close
20 Поени

ЧИПС ВЕЈ ЧИПС КЛАСИК 230ГR

SKU: 05081090
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =43.04ДЕН

%17
119 ден
99 ден
16.05.2024 - 05.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*