.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИЛИТО ЧИЛИ СОС СЛАТКО ЛУТ 250 ГР

SKU: 16420125
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЧИЛИТО ЧИЛИ СОС СЛАТКО ЛУТ 250 ГР

Вода, чили пиперка (6%), шеќер,  готварска сол, мед (0.5%) модифициран скоб, оцетна киселина, стабилизатор (гуар и ксантан гума), регулатор на киселост (лимонска киселина), конзерванс (калиум сорбат макс.0.1%) и зачини

Рок на употреба: 300

Начин на чување: +25 степени

Мин Комерц Белград Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА МЕДО 1Л

ЈАНА МЕДО 1Л

35 ден
Слика од ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША СО ЧОКОЛАДО 62ГР

ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША СО ЧОКОЛАДО 62ГР

7 Поени
33 ден 27 ден
Слика од ЗОТАРЕЛА МОЦАРЕЛА СИРЕЊЕ 250Г

ЗОТАРЕЛА МОЦАРЕЛА СИРЕЊЕ 250Г

25 Поени
149 ден 135 ден
Слика од ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША КАРАМЕЛА 60 ГР

ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША КАРАМЕЛА 60 ГР

23 ден