.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧЕЗА ЛЕШНИК ПЕЧЕН 100 ГР

SKU: 08080837
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =95ДЕН

95 ден
Овој производ има минимално количество од 1

БЕЛ ПЕЧЕН ЛЕШНИК
БЕЛ ПЕЧЕН ЛЕШНИК
10 МЕСЕЦИ
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ТЕМНО МЕСТО.
ЧЕЗАКОМЕРЦ
ЧЕЗАКОМЕРЦ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*