.
Menu Close

ЧЕЗА БАДЕМ ПЕЧЕН 100Г

SKU: 08080838
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =46ДЕН

46 ден
Овој производ има минимално количество од 1

БАДЕМ ПЕЧЕН, СОЛ
БАДЕМ ПЕЧЕН, СОЛ
10 МЕСЕЦИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ЧЕЗАКОМЕРЦ
ЧЕЗАКОМЕРЦ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*