.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦИПИРИПИ КРЕМ НУГАТ 750 ГР

SKU: 07150242
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =40.27ДЕН

302 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КАКАО -КРЕМ ПРОИЗВОД
КАКАО-КРЕМ ПРОИЗВОД.СОСТОЈКИ: ШЕЌЕР,ПАЛМИНО МАСЛО,СУРУТКА ВО ПРАВ,КАКАО-ПРАВ СО РЕДУЦИРАНА СОДРЖИНА НА КАКАО-МАСЛАЦ(МИН.4% БЕЗМАСНА СУВА МАТЕРИЈА ОД КАКАО ДЕЛОВИ),ЛЕШНИК(МИН.4%),ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ,СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО,ЦЕЛОСНО ХИДРОГЕНИЗИРАНИ РАСТИТЕЛНИ МАСЛА(ПАЛМИНО,ОД МАСЛОДАЈНА РЕПКА),ЕМУЛГАТОР (СОЈА ЛЕЦИТИН),АРОМИ.
270 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ТЕМНО МЕСТО ДО 20 ' C
PARAĆINKA
НИМЕКС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*