.
Menu Close
20 Поени

ХОХЕ ВАФЛА КАРАМЕЛ 192ГР

SKU: 07160532
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =61.98ДЕН

%12
135 ден
119 ден
04.07.2024 - 24.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*