.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХОПС ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 63/1

SKU: 31030334
Достапност: На залиха
64 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хопс влажни марамчиња
aqua, phenoxyethanol, parfume, benzoic acid, dehydroacetic acid, citric acid
2 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Sapro
Okean kom trejd

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*