.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИП ИНТЕГР. ЖИТАРИЦИ СО МЕШАНО ОВОШЈЕ 190Г.

SKU: 05120204
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кашичка за деца
Овошје* 95% (сок од јаболко* од концетрат од јаболков сок со ниска киселост, јаболки*, банани*, манго*, сок од портокал* од концетрат од сок од портокал), ПЧЕНИЧНИ СНЕГУЛКИ* 4% , ОВЕСНИ СНЕГУЛКИ* 0,4%, антиоксидант аскорбинска киселина. Содржи ГЛУТЕН. *од органско производство
Втиснат на капачето
Се чува на собна температура.После отварање да се чува три дена во фриждер
HIPP KFT H-9167 Hansagliget Унгарија
Атлантик Траде Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*