.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИП ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 56/1

SKU: 31030479
Достапност: На залиха
83 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хип Влажни марамчиња
вода, глицерин, екстракт од семе од благ бадем, натриум цитрат, лимонска киселина, кокамидопропил бетаин, етилхексилглицерин, натриум бензоат, парфем.
12 месеци
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Dr.Schumacher GmbH, Полска
Атлантиk Траде Скопје д.о.о., ул.Шар Планина бр.6, 1000 Скопје,

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*