.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИПП ЈАБОЛКО И БАНАНА СО БЕБИ КЕКС 190ГР

SKU: 05120089
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кашичка за деца
Овошје* 75% (јаболки* 50%, банани* 25%, лимонов сок* од концентрат од лимон), вода, бисквити* (ПЧЕНИЧНО БРАШНО*, прав од слатка СУРУТКА* (млеко), ПУТЕР*, ПЧЕНИЧЕН СКРОБ*), 6% антиоксидант аскорбинска киселина. Содржи ГЛУТЕН. *од органско производство; Бисквит: Може да содржи траги од ЈАЈЦА и ЈАТКАСТИ ПЛОДОВИ.
Втиснат на капачето
Се чува на собна температура.После отварање да се чува три дена во фриждер
HIPP KFT H-9167 Hansagliget Унгарија
Атлантик Траде Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*