.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИПП СОК КРУШКА 200 МЛ

SKU: 05120173
Достапност: На залиха
52 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хип 100% органски џус од круша, од органско производство; Нето 200 ml.
Oвошен џус 100%( сок од круша*од концентрат од сок од круша 80%, круши*20%), витамин Ц. Без глутен. *од органско производство.
330 денови од датумот на производство
добро протресете пред употреба. Извор на витамини- да се употребува со оброк .Исто така е идеален за повремена употреба, помешан со вода за пиење во размер 1:2. Извадете го потребното количество, и останатата количина од сокот чувајте го затворен во фрижидер и искористете го во текот на три дена. Ве молиме обратете внимание на балансираната исхрана и здравиот начин на живот. • богато со витамин Ц2 – го подржува имунолошкиот систем и апсорпцијата на железото. • без вештачки ароми, без конзерванси2,без обојувачки агенси2. 2според закон. Пред употреба задолжително проверете дека стакленката не е оштетена. Безбедно затворено под вакуум, при првото отворање капачето кликнува. Рок на употреба: втиснат на капачето.
HIPP KFT H-9167 Hansagliget Унгарија
Атлантиц Траде Скопје д.о.о., ул.Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел.00 389/22034 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од ХИПП СОК ГРОЗЈЕ И ЈАБОЛКО 200МЛ

ХИПП СОК ГРОЗЈЕ И ЈАБОЛКО 200МЛ

52 ден
Слика од ХИП СОК ОД ЈАБОЛКО 200МЛ

ХИП СОК ОД ЈАБОЛКО 200МЛ

52 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден