.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХЕНКЕЛ БЛАНК ДЕ БЛАНКС 0,75Л

SKU: 02120195
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =70ДЕН

525 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПЕНЛИВО ВИНО
АЛ.ФЕРМЕНТАТ ОД СВЕЖО ГРОЗЈЕ, 12% АЛК.
ОЗ.НА ПРОИЗВОД
СОБНА ТЕМПЕРАТУРА
ХЕНКЕЛ & KO
ХМ СПИРИТС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*