.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХЕЛЕНА ТЕЧЕН САПУН ЛАВАНДА 1Л.

SKU: 29200396
Достапност: На залиха
97 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Течен сапунAqua, Sodium Laureth Sulphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium (hloride, Coca Glucoside, Cocoamid DEA Citric Acid, Styrene/Acrylates Copolymer, Panthenol, DMDM Hydantoin, Parfume (Linalool).3 годиниДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаDukat, BosnaKOLID S

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

49 ден
Слика од ВИНСТОН СРЕБРЕНО

ВИНСТОН СРЕБРЕНО

120 ден
Слика од ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

43 ден