.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХАРМОНИ ФУДС ХИМАЛАЈСКА СОЛ 125ГР

SKU: 06030050
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хималајска сол
100% природен и оригинален производ. За арома на јадења. Производот може да содржи траги од глутен ,сенф, сусам , целер , соја
900 дена
Да се чува на ладно и суво место на собна температура
Mercurii Pip - Harmony foods Bulgaria
Нимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*