.
Menu Close
10 Поени

ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ ТОСТ БЕЛ НА ПАРЧИЊА 450Г

SKU: 05050568
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =13.11ДЕН

59 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*