.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФУД БАР МЕШАНА САЛАТА ЗЕЛКА И МОРКОВ 280Г

SKU: 28010717
Достапност: На залиха
45 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

114 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

51 ден
Слика од ГОЛДЕН ИГЛ  БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

ГОЛДЕН ИГЛ БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

34 ден
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

23 ден