.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРУКТАЛ ДВОЈНО Ц ЦРВЕН ПОТРОКАЛ ЛИМ 0.25Л

SKU: 08051594
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =12.8ДЕН

32 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Вода, сок од црвен портокал од концентрат, шеќер, гликозен-фруктозен сируп, киселина (лимонска киселина), ароми, антиоксиданс (аскорбинска киселина) и бои (бета каротен, бета-апо-8'-каротен).
Начин на чување: Да се чува на суво место.
Производител: FRUCTAL
Дистрибутер: Д.П.Т.У КОЛА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*