.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРУДАДА СОК СВЕЖ ПОРТОКАЛ 750 МЛ

SKU: 08051582
banner
Достапност: На залиха
179 ден
149 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Сок од портокал - 99%, сок од лимон - 1%.
Начин на чување: Од 0° до 10°С
Производител: Сантулита ЕООД
Дистрибутер: Koteko Dooel
Увозник: Koteko Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*