.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРОШ ШПИРИТУС СРЕДСТВО ЗА СТАКЛО 500МЛ

SKU: 30710097
Достапност: На залиха
133 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сретство за стакло и стаклени површини
<5% anjonski surfaktanti; Dopolnitelni sostojki: alkohol, sostojki rastvorlivi vo voda, boi za hrana vo mali količini.
4 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*