.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРОШ ЦИТРУС ОТСТРАНУВАЧ НА БИГОР БАЊА ТРИГЕР 500МЛ

SKU: 30630495
Достапност: На залиха
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Оттранувач на бигор
Aqua Citric Acid, Citrate Monosodium, Sodium Laureth Sulphate, Parfumcolorant
4 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*