.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРОШ ТЕЧЕН АБРАЗИВ ЛАВАНДА 500МЛ

SKU: 31100135
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Абразивено сретство
PPG-4, etanolamin, fenoksietanol, miris
2 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*