.
Menu Close

ФРОШ ОМЕКНУВАЧ ПАМУКОВ ЦВЕТ 750МЛ

SKU: 30310338
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =20.27ДЕН

152 ден 89 ден
11.06.2024 - 13.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

Омекнувач за алишта
5-15 % ANIONSKIH SURFAKTANATA, < 5 % AMFOTERNIH SURFAKTANATA, < 5 % NEIONSKIH SURFAKTANATA, MLIJEČNU KISELINU, MIRIS, LIMUNOVO ULJE, BOJE ZA NAMIRNICE
2 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*