.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРОШ ВЦ ГЕЛ МИНТ ДЕЗИНФЕК.СРЕДСТВО 750МЛ

SKU: 30630298
Достапност: На залиха
110 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Вц гел за дезинфекција
<5% анјонски сурфактанти, парфеми, масло од лаванда, лимонска киселина, биоразградлив згуснувач, козметички бои во мали количини
4 год. од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сонч
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*