.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРОШ БЕДЕМОВО МЛЕКО БАЛСАМ ЗА САДОВИ 750МЛ

SKU: 30420182
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Балсам балсам за садови
5-15% anjonski surfaktanti, <5% nejonski surfaktanti, amfoterični surfaktanti, konzervansi (laktidna kiselina), parfemi, bademovo maslo
4 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*