.
Menu Close

ФРОШ БАДЕМ ВОЛНА & ДЕЛИК. ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ 1500МЛ

SKU: 30130073
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =25.53ДЕН

383 ден 229 ден
11.06.2024 - 13.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

Течен детергент
Aqua (Water),Laureth-7, Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium citrate,Sodium Formate, Sodium Oleate, Coco-glucoside, Dipropylene glycol, Perfume, Vegetable protein, Poly (4-vinylpyridine-N-oxides), Amylase, Protease, Cellulase
3 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*