.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА СО ЛОСОС 85 ГР.

SKU: 09080236
Достапност: На залиха
23 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

храна за миленици
Мeco и производи од животинско потекло, житарки, риба и деривати од риба (од кои 4% лосос), минерали, различни шеќери.
24 м
Амбиент
Нестле, Унгарија
Алма-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*