.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
70 Поени

ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧЕ ПИЛЕШКО И ЗЕЛЕНЧУК 1.5 КГ.

SKU: 09080151
Достапност: На залиха
315 ден 279 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

храна за миленици
Житарки, мeco и дepивaти од животинско потекло (10%*), екстракти од растителни протеини, масла и масти, нус-производи од растително потекло, минерали, зеленчук (0.6% **), квасци. *еквивалент на 20% рехидратирано месо и месни нус-производи со минимум 4% пилешко во прав во облик на пилешки нозе, што е еквивалент на 3% пилешко месо во производот.**еквивалент на 4% рехидратиран зеленчук во тридентни гранули , со 0.15% еквивалент на 1% зеленчук во производот
18 м
Амбиент
Нестле, Унгарија
Алма-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*