.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
60 Поени

ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧЕ МЕСО,ПИЛЕШКО И ЗЕЛЕ. 1.5 КГ.

SKU: 09080152
Достапност: На залиха
315 ден 275 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

храна за миленици
Житарки, мeco и дepивaти од животинско потекло (10%*), екстракти од растителни протеини, масла и масти, нус-производи од растително потекло, минерали, зеленчук (0.6% **), квасци. *еквивалент на 20% рехидратирано месо и месни нус-производи со минимум 4% од говедско месо и со минимум 4% во гранули, во форма на стек и диск, што е еквивалент на 3% од говеско месо и 3% од пилешко месо.**еквивалент на 4% рехидратиран зеленчук во тридентни гранули , со 0.15% еквивалент на 1% зеленчук во производот
18 м
Амбиент
Нестле, Унгарија
Алма-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГОЛДЕН ИГЛ  БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

ГОЛДЕН ИГЛ БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

34 ден 27 ден
Слика од ШВЕПС ЛИМОНАДА 1Л

ШВЕПС ЛИМОНАДА 1Л

53 ден
Слика од ШВЕПС ОРАНЖАДА 1Л

ШВЕПС ОРАНЖАДА 1Л

53 ден
Слика од МЕДИКАЛ ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА АНТИБАКТЕРИСКИ 15/1

МЕДИКАЛ ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА АНТИБАКТЕРИСКИ 15/1

19 ден