.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРИКОМ ШУМСКО ОВОШЈЕ ЗАМРЗНАТО 300Г

SKU: 17300067
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =66.33ДЕН

199 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Замрзнато овошје.
Состав: мешавина од малини, боровници, капини, црни и црвени рибизли
Рок на употреба:24 месеци
Начин на чување:на -20С
Производител:Фриком ДОО
Увозник/Дистрибутер:Фриком Београд Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*