.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРИКОМ ПОМФРИТ ЗАМРЗНАТ 1КГ

SKU: 17010034
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =19.9ДЕН

199 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ДЕЛУМНО ПРЖЕН, МОМЕНТАЛНО ЗАМРЗНАТ КОМПИР
КОМПИР 97,5%, ПАЛМОВО МАСЛО
24 МЕСЕЦИ
-18
АГРИСТО БЕЛГИЈА
ФРИКОМ БЕОГРАД ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*