.
Menu Close

ФРИКОМ ЗЛАТНА МЕШАВИНА ЗАМРЗНАТА 400Г

SKU: 17010266
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =26.25ДЕН

105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:златна мешавина 400г
Состав:грашок, боранија, пченка
Рок на употреба:31.08.2023/30.11.2023
Начин на чување:во фрижидер на -18C
Производител:Фриком Београд
Увозник/Дистрибутер:Фриком Београд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*