.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРЕШ ФУД ПИЛЕШКО ФИЛЕ ОД ГРАДИ КГ.

SKU: 13500734
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =5.21ДЕН

521 ден

ПИЛЕШК0 ФИЛЕ ОД ГРАДИ РЕФУС. Вид на производ: свежо месо од живина . Пакувано во модифицирана атмосфера

Нутритивна вредност: 120 kcal, протеини 21г, масти 25г, заситени масти 0.6г, вода 4г

рок на траење 10 дена

Да се чува на температура од -2° до + 4°С. Производот се конзумира после термичка обработка

Интернационал Фреш Фуд Доо ул.100 бр.1 с.Врапчиште, РСМ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*