.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРАНК ИНСТАНТ КАФЕ 3 ВО 1 18 ГР

SKU: 03220274
Достапност: На залиха
11 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Инстант мешавина во прав за напиток од кафе
Шеќер,целосно хидрогенизирана кокосова маст,глукозен сируп,инстант кафе (8%),стабилизатор Е340,млечни протеини,сол,арома,агенс против стврднување Е551,емулгатор Е471.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Франк Д.Д. Хрватса
Еуротабак Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГЕРМИНА ГАЗИРАНА 1.5Л

ГЕРМИНА ГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од ФРАНК ИНСТАНТ КАФЕ 2 ВО 1  15 ГР

ФРАНК ИНСТАНТ КАФЕ 2 ВО 1 15 ГР

11 ден
Слика од СКОПСКО ИПЛ ЛИМЕНКА 500МЛ

СКОПСКО ИПЛ ЛИМЕНКА 500МЛ

53 ден 43 ден
Слика од БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

23 ден