.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРАНК ИНСТАНТ КАФЕ 2 ВО 1 15 ГР

SKU: 03220273
Достапност: На залиха
11 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Инстант мешавина во прав за напиток од кафе
Лактоза,(од млеко),целосно хидрогенизирана кокосова маст,глукозен сируп,инстант кафе (14%),стабилизатор Е340,млечни протеини,агенс против стврднување Е551,емулгатор Е471,боја Е160а.Содржи млеко и млечни производи.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Франк Д.Д. Хрватса
Еуротабак Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГЕРМИНА ГАЗИРАНА 1.5Л

ГЕРМИНА ГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од РОТМАНС ДЕМИ СЛИМ СИЛВЕР

РОТМАНС ДЕМИ СЛИМ СИЛВЕР

95 ден
Слика од НЕСКАФЕ СТРОНГ 3 ВО 1

НЕСКАФЕ СТРОНГ 3 ВО 1

10 ден
Слика од ФУД БАР БЕЈБИ СПАНАЌ 100Г

ФУД БАР БЕЈБИ СПАНАЌ 100Г

85 ден