.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
30 Поени

ФОНТАНА КЕСА 147 ГР

SKU: 07090175
Достапност: На залиха
129 ден 115 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пралини со темно чоколадо и освежувачко полнење од нане
Шеќер, растителна маст (палма, кокос), какао маса, декстроза, какао путер, емулгатор соја лецитин, природни ароми (ментол, лимон), аромa.Чоколадa содржи: мин. 48%. какао делови.Може дa содржи лешници, кикирики, млекo, глутен.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Краш - Хрватска
Колид С Теам

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*