.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНО МИКРОТЕН КЕСИ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 6Л. 50/1

SKU: 32110193
Достапност: На залиха
57 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ќеса за за замрзнување
ПВЦ
Неограничен
Да се чува на суво место
Сарантис Полска
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*