.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНО КЕСИ ЗА МРАЗ САМОЗАТВАРАЧКИ 240

SKU: 32110076
Достапност: На залиха
33 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

КЕСИ ЗА МРАЗ
ПВЦ
Неограничен
Да се чува на суво место
Сарантис Грција
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*