.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНО ГРИН ЛАЈФ СУНЃЕР ПРОФИЛ 2/1

SKU: 31070374
Достапност: На залиха
52 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

КУЈНСКИ СУНЃЕР - БИОРАЗГРАДЛИВ
Foam: PU polyether, 25 kg/m3 Fleece: 5mm (700 g/m2)
Неограничен
Да се чува на суво место
ИНТЕРКЛИН Србија
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*